JUST přichází z přírody

Možnosti nákupu produktů

Spolupráce se zákazníky:

Staňte se hostitelkou / hostitelem

V případě, že se chcete něco dozvědět o švýcarských firmách Just a Nahrin a také něco o bylinkách a potravinových výrobcích, případně si některý z produktů vyzkoušet nebo zakoupit, tak se můžete stát hostitelkou (i hostitelem). Ráda za Vámi přijedu a poradím, který výrobek z Justu a Nahrinu byl vyroben hlavně pro Vás a Vaše známé, které si pozvete. Vaše pohostinnost bude odměněna dárkem.

Dovolím si Vás pozvat na Odpoledne s Justem

Můžete se také zúčastnit nezávazného posezení nad produkty, kterému říkáme Odpoledne s Justem. Výrobky můžete ochutnat i vyzkoušet. Dostanete dárek a také si můžete něco vybrat a objednat. Odpoledne s Justem pořádáme na různých místech a ráda Vám pošlu pozvánku.

Zavolejte a poraďte se

Individuálně se se mnou můžete poradit telefonicky nebo na neutrální půdě, třeba v cukrárně. S Justem spolupracuji 27 let. Pravidelně se školím a zkušenosti s produkty sbírám celou dobu nejen osobním používáním produktů, ale i od celé široké rodiny – od nejmladší generace po pradědečka. V neposlední řadě mi své zkušenosti s výrobky Justu a Nahrinu  předávají mí noví i dlouholetí zákazníci.